Szanowni Państwo.


Na rynku telekomunikacyjnym istniejemy od 2003 roku. Od lat oferujemy najwyższej jakości usługi internetowe dla osób prywatnych i firm jak. Choć APe Internet działa od 2003 roku, firma APe istnieje na rynku elektro-telekomunikacyjnym już od 1979 roku.

W 2003 roku z pierwszymi nadajnikami bezprzewodowymi, zaczęliśmy docierać do miejsc, w których wcześniej nie było nawet możliwości założenia telefonu. Za cel stawiamy sobie zapewnienie jak najlepszego internetowego dostępu każdemu, kto znajduje się w naszym zasięgu terytorialnym.

W 2004 roku otrzymaliśmy Certyfikat TUV ISO nr 04100 20048047-E2 na dostawę usług internetowych wraz z serwisem, a w 2014 roku Certyfikat Firma Godna Zaufania. Choć klienci indywidualni są najliczniejszą grupą korzystającą z naszej sieci, dostarczamy także niezawodne dedykowane łącza podmiotom biznesowym i firmom. Bez względu na wymagania dotyczące przepustowości (dla monitoringu, telefonii VoIP lub zwiększonej przepływności danych pomiędzy oddziałami firm), możemy zapewnić łącze dla każdego klienta. Dzięki współpracy z dwoma niezależnymi operatorami, możemy zaproponować bezprzerwowe połączenie z siecią Internet. "Zasięg (mapa zasięgu ma charakter orientacyjny i nie może być podstawą do zawierania umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych)!

W ramach umowy oferujemy: